آشنـایی بـا مـا

blank

پس از پایان فاز های مطالعاتی در سال 1394 ، در خصوص تاسیس یک شرکت سرمایه گذاری پزشکی ، با هدف سرمایه گذاری و فعالیت در زمینه پروژه های بین المللی پزشکی به خصوص تاسیس مراکز جراحی محدود زنجیره ایی در مهمترین مناطق آزاد تجاری ایران و نقاط استراتژیک ایران به منظور انجام عمل های جراحی زیبایی ، پلاستیک و ترمیمی برای متقاضیان خارجی اینگونه عمل های جراحی ، شرکاء اولیه شامل آقای دکتر علی کلانی و آقای مهندس رضا ایمانی تصمیم به تاسیس شرکت سرمایه گذاری پزشکی حـامیان سـلامت ایـرانیان را در منطقه آزاد تجاری کیش گرفتند .

با توجه به جایگاه خاص صنعت جراحی زیبـایی کشور در دو حوزه قیمت های بسیار مناسب و کیفیت بسیار بالای خدمات جراحان ایرانی ، که باعث علاقه مندی بسیاری از متقاضیان عمل های زیبایی از کشورهای همجوار و غیر همجوار شده بود ، تصمیم گرفته شد که شرکت حامیان سلامت ایرانیان با تغییر استراتژی به یک شرکت چند ملیتی و با حضور شرکاء خارجی تبدیل شود . لذا با توجه به اعتبار تجاری و ارتباطات بین المللی آقای مهندس ایمانی اقدامات برای انجام فراخوان و دعوت به مشارکت مالی سرمایه گذاران عرب آغاز شد .

از سوی دیگر تصمیم گرفته شد که به منظور کسب دانش و شناخت بیشتر به صورت آزمایشی بازار گسترده عمل های جراحی زیبایی داخل کشور را تجربه کنیم. آقای دکتر کلانی از ابتدای سال 1395 با تکنیک اعطای وام های قرض الحسنه ( بدون بهره ) این تصمیم را ابتدا در شهر تهران و سپس از مهرماه سال 1398 در شهر مشهد اجرایی کردند .

ما هر چند در بهار سال 1399 یکی از بزرگترین و اصلی ترین اعضای شرکت را که کارآفرین ، تولید کننده و  تاجری نابغه بودند را از دست دادیم ولی همیشه بینش و نگرش های  آقای مهندس ایمانی ( مدیر عالی گروه شرکت های چینی مقصود ) همراه این مجموعه و سایر شرکا است .

در بخش عمل های جراحی زیبایی از طریق وام های قرض الحسنه ، برای آشنایی بیشتر با آقای دکتر کلانی می توانید از صفحه آشنایی با مدیران – آشنایی با دکتر کلانی – بازدید کنید .

blank
فهرست